Nef 22 Ataköy

Konsept

Nef Ataköy 22, konutları, ofisleri, mağazaları ve her detayı düşünülmüş tasarımıyla, bölgeye yepyeni bir yaşam konsepti getiriyor.

Farklı bir bakış açısıyla tasarlanan projenin mimarisi, dünyanın önde gelen mimarlık ofislerinden HOK’e ait.

Nefes veren yaşam alanlarından oluşan Nef Ataköy 22, alışveriş merkezinin alt katlarına kadar hava ve ışığın ulaşmasını sağlayan, kanyona benzer eğimli bir mimariye göre tasarlanıyor.

Rezidans kulelerindeki teraslar ve bahçeli dairelerin kenarları boyunca yer alan çiçeklikler, 6 yüksek bloktan oluşan projede doğanın bir parçası olarak yer alıyor.

Proje Özellikleri

Nef Ataköy 22, İstanbul’un en güzel semtlerinden Ataköy’de, 25.000 m2‘lik bir alanda yer alıyor. 6 bloktan oluşan projede, 18 katlı konut ve ofisin yanında, bir de alışveriş merkezi bulunuyor.

6. katlardan itibaren deniz manzarasına sahip daireler projede yer alıyor.

Projede 45 ile 234 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.

Ulaşım

Nef Ataköy 22, İstanbul’un en nezih yaşam merkezlerinden Florya, Yeşilköy ve Bakırköy’ün tam kesiştiği noktada yer alıyor.

Nef Ataköy 22 E5’in yanı başında, Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi ve marinaya sadece 5 dakika uzaklıkta. Üstelik ihalesi tamamlanan yeni Ataköy-İkitelli metrosunun bir durağı da projenin hemen yanında.

Foldhome

Bir eve sığamayacak alanlar, Nef’in patentli keşfi Foldhome’la dilediğiniz zaman evinize ekleniyor.

Dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanan Foldhome’un “kullan-öde” sistemiyle kullanılmayan bir alan için hiçbir ücret alınmıyor ya da aidata yansıtılmıyor. Kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome üniteleri eve ait özel bir alan, evin yeni bir odası olarak kullanılabiliyor.

 

Keypoint Nef Ataköy

İletişim : +90 212 924 60 81

Adres    : Ataköy 7-8-9-10 Mh. D-100 Güney Yan Yolu,

Nef 22 A Blok Kat:1 No:21-22 Bakırköy/İSTANBUL

atakoy@keypoint.com.tr

 

Compare listings

Karşılaştırmak