Mall Of İstanbul

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından ‘Dünyanın En İyi AVM’si’ seçilen, Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, İstanbul’un gelişen bölgelerinden Başakşehir’de Atatürk Havalimanı’nı TEM Otoyolu’na bağlayan kavşak üzerinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük yerli gayrimenkul yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 23 Mayıs 2014’te hayata geçirilen Mall of İstanbul’da 350 mağaza ve binlerce marka hizmet vermektedir.

Alışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi aynı çatı altında sunan Mall of İstanbul; Türk ve dünya tiyatrosu eserlerinin sergilendiği ve birbirinden başarılı sanatçıların konserlerinin sanatseverle buluştuğu MOİ Sahne, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı MOİPARK, Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’da alışveriş anlayışına değer katıyor.

Konsepti 7 tepeden oluşan ve İstanbul’dan esinlenilerek tasarlanan Mall of İstanbul; 4 rezidans bloğu, 1 ofis bloğu, 1 otel bloğu ve alışveriş merkezi kompleksinden oluşuyor. Sultan Ahmet, Taksim ve Yıldız Parkı’nın mimari detaylarının tekrar hayat bulduğu Mall of İstanbul, ziyaretçilerine gün ışığından maksimum seviyede faydalanılan, geniş koridorlarıyla ferah bir atmosfer sunuyor. Dolaşım esnasında tüm katlardan bütün mağazalar eşit bir seviyede görülüyor.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Avrupa ve Asya Kıtası’nı birbirine bağlayan TEM (Trans Europen Motorway) otoyolu üzerinde Başakşehir mevkisinde yer alan Mall of İstanbul’a ulaşım, toplu taşıma araçları, metro ve ücretsiz müşteri servisiyle kolaylıkla sağlanabiliyor.

Mall of İstanbul, henüz geliştirme aşamasındayken uluslararası ödüllere layık görüldü. Mall of İstanbul, 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi Karma Kullanım Projesi” ve “En İyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi” seçildi. Mall of İstanbul, dünyanın önde gelen perakende ve eğlence sektörü dergisi Retail&Leisure tarafından düzenlenen 2011 The Global RLI Awards’da “Geleceğin Projeleri Üstün Başarı” ödülünü kazandı. Gayrimenkul sektöründe en iyileri belirleyen ‘2015 Sign of the City Awards’da “En iyi AVM” ünvanını aldı. Mall of İstanbul, ICSC “Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi” tarafından, ‘Ekstra Büyük Alışveriş Merkezi’ kategorisinde “Dünya’nın En İyi Alışveriş Merkezi”ödülünü alarak uluslararası arenada da başarısını tescilledi.

 

Keypoint Mall Of İstanbul

İletişim : +90 212 549 22 67

Adres    : Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bul.

Mall of İstanbul A Residance

Kat:1 Ofis:10 Başakşehir / İstanbul

moi@keypoint.com.tr

 

Compare listings

Karşılaştırmak