High Residence

MALL OF İSTANBUL’UN YILDIZI HIGH RESİDENCE İLE DAHA DA PARLIYOR

Dünyaca ünlü Hilton Mall of İstanbul ile iç içe konumlanan Mall of İstanbul High Residence; eşsiz lokasyonu, lüks mimarisi, yaşamı sanata dönüştüren kusursuz detayları ve ayrıcalıklı yaşam vaadiyle Mall of İstanbul’un renkli dünyasına yeni bir bakış açısı daha kazandırıyor.

TASARIM VE ESTETİĞİN MÜKEMMEL UYUMU

2020 yılında hizmete girecek Hilton Mall of İstanbul ile 25 katlı tek bir kule içinde projelendirilen Mall of İstanbul High Residence,’da 7 gün 24 saat Hilton standartlarındaki restaurant, cafe, spa, fitness center hizmetlerine bir asansör ile ulaşabilecek, Mall of İstanbul’un alışveriş, kültür, sanat ve eğlence dolu dünyasını yanı başınızda hissedebileceksiniz. .

35 ayrı milletten yatırımcısı bulunan Mall of İstanbul’un son residence bloğu olan High Residence’da 80 m2’den başlayan ve 679 m2’ye kadar değişen büyüklüklerde, 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Türkiye’nin en büyük özel gayrimenkul yatırım şirketi Torunlar GYO tarafından hayata geçirilen Mall of İstanbul High Residence, 5 yıldızlı bir yaşam ve yatırım vaat ediyor.

Keypoint Mall Of İstanbul

İletişim : +90 212 549 22 67

Adres    : Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bul.

Mall of İstanbul A Residance

Kat:1 Ofis:10 Başakşehir / İstanbul

moi@keypoint.com.tr

Compare listings

Karşılaştırmak