Hizmetlerimiz

Keypoint , gayrimenkul satın almak için İstanbul ziyaretiniz sırasında ihtiyacınıza uygun gayrimenkullere ulaşmanız için ÜCRETSİZ havalimanı transferi sağlıyor.

During your visit to Istanbul for real estate purchase, Keypoint provides you FREE airport transfer to reach the real estates that suit your need.

Gayrimenkul Danışmanlığı - Real Estate Consultancy

Sadık, dürüst ve profesyoneliz, Türkiye emlak piyasasında tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz. Pazardaki tüm geliştiricilerle harika bir bağlantımız var. Beklentilerinize ve bütçenize göre doğru gayrimenkullerin seçilmesi için gerekli tüm çalışmalar Alıcı Danışmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Size en uygun seçenekler sunulur ve alternatifler arasındaki farklar anlatılarak en doğru karşılaştırmalar yapılır.

We are loyal, honest and professionals, we have experience and knowledge in the real estate market in Turkey. We have great connection with all developers in the market. All the necessary studies to select the right real estates according to your expectations and budget are carried out by our Buyer Advisors. You are presented the most appropriate options and the most accurate comparisons are made by explaining the differences between the alternatives.

Gayrimenkul Yöneti - Property Management

Yatırım Danışmanlığı - Investment Consulting

Keypoint Gayrimenkul’ün , gayrimenkul ve ilgili endüstriler hakkındaki geniş bilgi ve uzmanlığı, müşterilerimizin yatırımlarının değerini artırmasını sağlar. Bu süreçte müşterilerimize gayrimenkul hakkında bilinçli ve stratejik kararlar vermeleri için gerekli araçları ve öngörüleri sağlıyoruz. Müşterilerimizi farklı mülk türlerinde yönetim ve mülk yönetimi çözümleriyle destekliyoruz. Uzun vadeli gayrimenkul yatırım beklentilerinize uygun olarak optimize edilmiş işletme süreci, düşük maliyetler ve risk sağlıyoruz.

Keypoint Gayrimenkul olarak uzun süreli ve sürdürülebilir bir ilişkiye inanıyoruz, bu nedenle müşterilerimize ilk günden itibaren gayrimenkul satın alma ve işlem süreçlerinde eşlik ediyoruz. Yatırım hedeflerinize uygun yatırım çözümleri buluyoruz. Statik ve dinamik yöntemler kullanarak, mülkün dış ve iç mekanlarının potansiyel iyileştirmeleri için müşterilerimize yardımcı oluyoruz, yeni projeler geliştiriyoruz. Son olarak uzun ve kısa vadeli kiralama yönetiminden satış kararlarına kadar çeşitli Verim çözümleri sunuyoruz.

Keypoint Real Estate broad knowledge and expertise of real estate and related industries ensures our clients have enhanced value of their investments. In this process we provide our clients with tools and insights necessary to make informed and strategic decision about real estate. We support our clients with management and property management solutions across different property types. Ensure optimized operation process, reduced costs and risk inline with your long term real estate investment expectations.
In Keypoint Real Estate we believe in long lasting and sustainable relationship hence we accompany our clients from day one, through purchase of real estate and transaction processes. We find investment solutions in accordance to your investment objectives. Using static and dynamic methods we assist our clients for potential improvements of the property exterior and interior, develop new projects. Finally propose variety Yield solutions from long term and short term rental management to sales decisions.

Gayrimenkul Turları - Free Real Estate Tours

İhtiyaç ve beklentilerinize uygun gayrimenkul alternatifleri üzerinde çalışarak, size uygun gayrimenkulleri belirliyoruz. Bu özellikleri yerinde görüp değerlendirebilmeniz için farklı lokasyonlarda ÜCRETSİZ gayrimenkul turlarımız ile doğru kararı vermenize yardımcı oluyoruz.

We work on property alternatives that fit your needs and expectations, and determine the properties that are right for you. We help you to give the right decision with our FREE real estate tours in different locations so that you can see and evaluate these properties on their place.

Fiyat ve Ödeme Planları - Price and Payment Plans

Keypoint Gayrimenkul için önemli olan şey, gayrimenkulünüzü size en uygun ödeme koşulları ile satın almanızdır. Bu sebeple size doğru gayrimenkulü en iyi fiyat ve ödeme planı ile sunuyoruz. İnşaat firmalarıyla yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde özel ödeme koşullarından yararlanarak karlı bir satın alma gerçekleştirmeniz için çalışıyoruz.

What is important to Keypoint Real Estate is that, buying your property with payment terms that suit you. Therefore, we offer you the right property with the best price and payment plan. Thanks to our special agreements with construction companies, we are working to realize a profitable purchase by getting advantage of special payment terms.

Sözleşme Süreçleri - Contract Processes

Satış süreci ile birlikte sözleşmenin imzalanması sırasında yanınızdayız.

Together with the sales process, we are with you during the signing of the contract.

Tapu İşlemleri - Title Deed Transactions

Keypoint Gayrimenkul olarak tapu ve diğer resmi işlemler için ihtiyaç duyduğunuz desteği size sağlıyor, süreçlerin hızlı ve kolay işlemesine yardımcı oluyoruz.

As Keypoint Real Estate, we provide you with the support you need for the title deeds and other official transactions, and help the processes to run quickly and easily.

Hukuki Danışmanlık ve Vatandaşlık Hizmetleri - Legal Consultancy and Citizenship

Minimum 250.000 USD değerinde mülk satın alarak Türk vatandaşlığı başvurunuz ile ilgili tüm işlem ve süreçlerde uzman ve deneyimli avukatlarımız sizlere en doğru şekilde rehberlik edecektir.

Our lawyers who are experts and experienced in all procedures and processes related to your application for Turkish citizenship by buying a property worth to minimum USD 250.000 will guide you in the most accurate way.

Compare listings

Karşılaştırmak