Blue Lake

Blue Lake

Blue Lake, İstanbul rezidans projeleri arasında yerini aldı. Küçükçekmece Gölü’nün hemen yanı başında inşa edilen proje yatırımcılarını deniz manzarasına karşı bir yaşama davet ediyor. Metal Yapı Grup tarafından inşa edilen proje, diğer konut projeleri arasında farklılık yaratıyor. İnşaat sektöründe adını markalaştırmış olan Metal Yapı Grup yeni projesi olan Blue konutları ile adından sıkça bahsettiriyor. Dünya’nın sayılı lagün göllerinden biri olan Küçükçekmece Gölü’ne sadece 85 metre uzaklıkta yer alan proje, konutların kapılarını huzura açıyor. Doğal yaşamın ön planda tutulduğu projede modern tasarımlı konutlar sizleri bekliyor.

Blue konut projesinin bir tarafı göl, bir tarafı deniz ve bir tarafı da yeşil alanlarla çevrili. Doğal yaşamın her zaman içerisinde yer alacağınız proje sayesinde doğaya komşu olacaksınız. Blue konutları, 14 katlı 8 konut bloğundan oluşuyor. 788 aileyi ev sahibi yapacak olan projede 22 adet ticari ünite de mevcut.

Blue Lake ile Ayrıcalıklar Dünyası

Blue Lake çağa ve teknolojiye ayak uyduran tasarımlı konutlarıyla Küçükçekmece’de hayata geçiriliyor. İstanbul konut projeleri arasında farkını ortaya koymaya hazırlanan projede aynı zamanda ticari üniteler de bulunuyor. Projede yer alan ticari üniteler konutlardan bağımsız olarak 2 blokta bulunuyor. Lake projesinde bulunan daireler 2. kattan itibaren göl manzarasına hakim konumda bulunuyorlar. Sektörde adını sıkça duyduğumuz Metal Yapı Konut tarafından inşa edilen projede yatırımcının daha konforlu bir yaşama sahip olabilmesi için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor.

Bu projesinin en dikkat çekici özelliklerinden biri ise 19 bin metrekarelik balkon ve teras alanlarının bulunuyor olması. Ferah ve geniş dairelerin yer aldığı projede balkon ve teraslar yatırımcıları doğa ile buluşturacak. Metal Yapı Konut, Blue konutlarında hem binanın yapısı bakımından hem de yatırımcılar için özel güvenlik önlemleri oluşturuyor. Proje inşa edilmeden önce zemin etüdü yapılmıştır. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen projede yapı denetimi de yapılmıştır. Toplamda 788 dairenin yer aldığı projede eşsiz deniz manzaralı ve güvenli konutlar sizleri bekliyor.

Sosyal Yaşam Fırsatı Artık Konutunuzda Yer Alacak

Blue Lake, eşsiz lokasyonu ve Küçükçekmece Gölü kıyısında bulunması sayesinde yatırımcılara daha iyi özelliklere ve niteliklere sahip konutlar vadediyor. Lokasyonu ile de fark yaratan proje E5,TEM ve Basın-Ekspres Yolu gibi ana yollara çok yakın konumda bulunuyor. Ayrıcalıklı yaşama davet eden proje, alıcıları için fırsatlar yaratıyor. Blue evlerinde ki sosyal alanlarla çok eğleneceksiniz. Masaj salonu, restoran, kafe, çocuk oyun alanı ve parti alanı ile Lake konutları alıcılarını her açıdan memnun edecek.

Aynı zamanda spor yapmak için ayıramadığınız zamanı artık rahatça bulabileceksiniz. Lake evleri ile istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Küçükçekmece’de bulunan projede; futbol ve basketbol sahaları, tam donanımlı spor salonu, tenis kortu, squash kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu da mevcut.

 

Compare listings

Karşılaştırmak