Yeni Proje Dekar Kıyıbahçe

  • Keypoint Gayrimenkul tarafından Keypoint Gayrimenkul
  • 4 sene önce

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında yer alan Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki projesi Dekar Kıyıbahçe’de ilk etap teslimleri ve ikinci etap satışları başladı.

Dekar Yapı tarafından İstanbul’un en yeşil bölgeleri arasında yer alan  Çekmeköy-Ömerli’de hayata geçirilen Dekar Kıyıbahçe projesinde ilk etap teslimleri başladı.

Dekar Kıyıbahçe projesinden ev sahibi olmak isteyenler, 12 ay ödeme olmadan yüzde 0,64 faiz ile hemen teslim fırsatından yararlanabiliyor. İkinci etapta satışa çıkarılan bahçeli evlerin teslimleri de Aralık ayında başlayacak.

Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, ise teslim sürelerindeki özene değinerek, “Dekar Yapı olarak bugüne dek gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde teslimlerimizi zamanında gerçekleştirmeye önem verdik. Dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs (Covid-19) küresel salgınıyla ile mücadelemiz sürerken dahi, iş güvenliğine dair tüm önlemlerimizi en üst seviyede alarak ilk etap teslimlerimizi ev sahiplerimize verdiğimiz sözün arkasında durarak zamanında yapabilmenin önemini ifade etmek isterim.” diye konuştu.

Dekar Kıyıbahçe Yeşillikler İçerisinde Yaşam Vadediyor

Projede, 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks ev mevcut. Dekar Kıyıbahçe’de evler, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon seçenekleriyle brüt 141 metrekare ve 200 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Tüm evlerin 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen bahçeleri ve gölete kıyısı bulunuyor. Dekar Kıyıbahçe projesinden ev sahibi olanlar bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkanlar sunan sosyal hayatı ile de buluşuyor.

Projenin içerisinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, 3 adet çocuk parkı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, spor merkezi, sauna, kafe alanı ve bir market yer alıyor.

 

 

Compare listings

Karşılaştırmak